Paylaştıkça Güzeldir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaştıkça Güzeldir

Sitemiz https://paylastikca.sudanforums.net adıyla şiir, anı, hikaye, makale, resim, video, şarkı, haber, sevdiğiniz sanatçılar hakkında paylasım sitesi olarak yenilenmiştir. Yeni adresimiz https://paylastikca.sudanforums.net

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» 24 Kasım ögretmenler günü
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 11:33 pm tarafından Yönetici

» Birazda gülelim :)) Tüketici Hakları
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 12:10 am tarafından Yönetici

» HAYATA BAKIS.........
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 10:58 pm tarafından Yönetici

» KARADENİZLİ BİR BABANIN OĞLUNA YAZDIĞI MEKTUPTAN
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 10:52 pm tarafından Yönetici

» Papatyanın hikayesi
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 10:46 pm tarafından Yönetici

» Üstteki Üye Hakkında Yorum Yap !
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 8:27 pm tarafından Yönetici

» Alttaki Üyeyi Bilin !
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 4:46 pm tarafından Yönetici

» hangi şarkısı
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 4:45 pm tarafından Yönetici

» Saat Kaç?
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 4:45 pm tarafından Yönetici

» Petek Dinçöz Fanlarının Sohbet Yeri!

Sİtemize Hoşgeldiniz

Sitemizden Duyurular

.....Eurovisionda Hadiseye Tam Destek!...
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5695 Gündür yayındayız
419 Konumuz var
2697 Mesaj gönderildi
129 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://paylastikca.sudanforums.net/u129
FlAsH * fLaSh * CaN
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 8:50 pm tarafından flash
hi..affraid
My name is Flash Can
I am from Ankara
I love you Tuğba Ekinci

[ Okuma komple ]
Yorum: 4
sLm mıLedd :D
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 11:15 pm tarafından *BeTüL*
sLm ark. ben betül siteye yeni üye oLdum site sprmşş emeği geçen herkeze tşk.

Yorum: 5
Merhaba
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 2:37 pm tarafından SeDeF
ben sedef site güzelmiş........ Smile Smile

Yorum: 4
BY TITO
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 1:50 am tarafından By tito
SLM ARKADŞLAR BEN BY TITO ANGARALIYIM
BURADAKI TUM ARKADAŞLRLA TANISMAK ISTERIM.
BİYOMANN …

[ Okuma komple ]
Yorum: 12
Slmmmm
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 11:48 pm tarafından senay
bende bugün üye oldum... siteyide çok beyendim emeyi geçen arkadaşlara sonsuz teşekürler

Yorum: 6
Pelin
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 5:51 pm tarafından Pelin
Selam ben pelin 16 Yaşımdayım ist.da yaşyorum!stie güzel olmuş eklinize sağlık

Yorum: 6
BİYOMANN Onur
Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 10:56 pm tarafından Yönetici
slm

ooo kankam buralardaymış..

Yorum: 17

Eurovision'a Hadise Gidiyor..!!

4 posters
YazarMesaj
tacim

tacim

Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Empty
MesajKonu: Eurovision'a Hadise Gidiyor..!!   Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 11:22 am

Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! 1Eurovision’daki ‘Hadise’ belli

Belçika’nın “Eurovision’da bizim için yarış” teklifini reddeden Hadise, Türkiye’yi temsil edecek. Kararı AKŞAM’a açıklayan TRT Genel Müdürü ‘Sponsorları iyi. Bu yüzden tanıtımı ucuza gelir’ dedi

Ve Eurovision’da Türkiye’yi kimin temsil edeceği belli oldu. TRT Eurovision için son kararını verdi ve Belçika’da yaşayan şarkıcı Hadise’nin Türkiye adına yarışacağını ilan etti. Kurumun belirlediği ismi ilk kez AKŞAM’a açıklayan TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, “Düzenlediğimiz anketin sonucunu dikkate alarak bizi Hadise’nin temsil etmesine karar verdik” diye konuştu. TRT, Mayıs 2009’da Moskova’da yapılacak yarışma için aday sayısını ikiye indirmiş, Şebnem Ferah ile Hadise finale kalmıştı.

ŞOVU ÇOK GÜZEL

“Ben henüz Hadise’yle tanışmadım, görüşmedim” diyen TRT Genel Müdürü İbrahim Şahin, neden Hadise’de karar kılındığını ise şu sözlerle anlattı: Kliplerini izledim. Çok iyi şov yapıyor. Güzel bir hanımefendi. Yurtdışında yaşadığı için yabancı dili de çok iyi. Bir de çok iyi sponsorları var. EMI, önemli bir marka ve Hadise’nin sponsorluğunu yapıyor. EMI’ın bu konumu nedeniyle, TRT’nin tanıtım konusundaki eksikliklerinin de giderileceğini düşünüyorum. Birçok şey, bu sponsorluk sayesinde TRT’- ye maliyeti daha az olacaktır...

‘Çağırın koşa koşa gelirim’ demişti

Belçİka’da doğup büyüyen Hadise, yaşadığı ülkeden de Eurovision için teklifler aldığını ancak gönlünün Türkiye’den yana olduğunu açıklamıştı. Seksi şarkıcı, “TRT’den teklif gelirse koşa koşa, seve seve giderim. Tabii ki Belçika’yı da çok seviyorum çünkü orada doğdum. Oradaki hayranlarımın hepsini seviyorum ama sizler gibi sıcak değiller” demişti.

Ali Ekber ERTÜRK
Akşam Gazetesi
Yönetici
Admin
Admin
Yönetici

Erkek Mesaj Sayısı : 920

MesajKonu: Geri: Eurovision'a Hadise Gidiyor..!!   Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimeSalı Ekim 21, 2008 11:39 am

Belçikayı reddederek Bi türk olarak Ona yakısanı yapmış tabiki..
Genel müdür:Sponsorları iyi. Bu yüzden tanıtımı ucuza gelir’ demiş yine işin parasını düsünüyolar Razz eger bu nedenle Şebnem feraha tercih edilmişse düsündürücü...

ne diyelim Hadisede iyi bi secim. Moskovayı sesiyle sarkılarıyla fizigiyle sahne sovlarıyla sallar..

tacim tesekkürler haber için
http://www.paylastikca.sudanforums.net
_xiSoOox_

_xiSoOox_

Erkek Mesaj Sayısı : 292

MesajKonu: Geri: Eurovision'a Hadise Gidiyor..!!   Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimeÇarş. Ekim 22, 2008 4:41 pm

evet ya süper bişey oclak kesin kaznaırız yha =))
BurcuGunesFan

BurcuGunesFan

Erkek Mesaj Sayısı : 23

MesajKonu: Geri: Eurovision'a Hadise Gidiyor..!!   Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 9:32 pm

Burcu gitseydi keşke.
Neyse seneye de Burcu Gider (:
Yönetici
Admin
Admin
Yönetici

Erkek Mesaj Sayısı : 920

MesajKonu: Geri: Eurovision'a Hadise Gidiyor..!!   Eurovision'a Hadise Gidiyor..!! Icon_minitimePtsi Ekim 27, 2008 10:32 pm

Sad anlıyorum
http://www.paylastikca.sudanforums.net

Eurovision'a Hadise Gidiyor..!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Hadise - Düm Tek Tek
» Hadise'ye konuşma Yasağı!
» Hadise ve Eurovisyondaki şansımız hakkında
» Tarkan, EUROVISION TEMSİLCİSİ HADİSE'YE DESTEK VERDİ..