Paylaştıkça Güzeldir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaştıkça Güzeldir

Sitemiz https://paylastikca.sudanforums.net adıyla şiir, anı, hikaye, makale, resim, video, şarkı, haber, sevdiğiniz sanatçılar hakkında paylasım sitesi olarak yenilenmiştir. Yeni adresimiz https://paylastikca.sudanforums.net

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» 24 Kasım ögretmenler günü
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 11:33 pm tarafından Yönetici

» Birazda gülelim :)) Tüketici Hakları
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 12:10 am tarafından Yönetici

» HAYATA BAKIS.........
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 10:58 pm tarafından Yönetici

» KARADENİZLİ BİR BABANIN OĞLUNA YAZDIĞI MEKTUPTAN
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 10:52 pm tarafından Yönetici

» Papatyanın hikayesi
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 10:46 pm tarafından Yönetici

» Üstteki Üye Hakkında Yorum Yap !
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 8:27 pm tarafından Yönetici

» Alttaki Üyeyi Bilin !
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 4:46 pm tarafından Yönetici

» hangi şarkısı
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 4:45 pm tarafından Yönetici

» Saat Kaç?
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 4:45 pm tarafından Yönetici

» Petek Dinçöz Fanlarının Sohbet Yeri!

Sİtemize Hoşgeldiniz

Sitemizden Duyurular

.....Eurovisionda Hadiseye Tam Destek!...
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:
Perş. Ocak 01, 1970
Son Ziyaretiniz:
Perş. Ocak 01, 1970

5688 Gündür yayındayız
419 Konumuz var
2697 Mesaj gönderildi
129 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://paylastikca.sudanforums.net/u129
FlAsH * fLaSh * CaN
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 8:50 pm tarafından flash
hi..affraid
My name is Flash Can
I am from Ankara
I love you Tuğba Ekinci

[ Okuma komple ]
Yorum: 4
sLm mıLedd :D
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 11:15 pm tarafından *BeTüL*
sLm ark. ben betül siteye yeni üye oLdum site sprmşş emeği geçen herkeze tşk.

Yorum: 5
Merhaba
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 2:37 pm tarafından SeDeF
ben sedef site güzelmiş........ Smile Smile

Yorum: 4
BY TITO
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 1:50 am tarafından By tito
SLM ARKADŞLAR BEN BY TITO ANGARALIYIM
BURADAKI TUM ARKADAŞLRLA TANISMAK ISTERIM.
BİYOMANN …

[ Okuma komple ]
Yorum: 12
Slmmmm
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 11:48 pm tarafından senay
bende bugün üye oldum... siteyide çok beyendim emeyi geçen arkadaşlara sonsuz teşekürler

Yorum: 6
Pelin
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 5:51 pm tarafından Pelin
Selam ben pelin 16 Yaşımdayım ist.da yaşyorum!stie güzel olmuş eklinize sağlık

Yorum: 6
BİYOMANN Onur
Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 10:56 pm tarafından Yönetici
slm

ooo kankam buralardaymış..

Yorum: 17

Atanın cevap vermediği tek insan..?

3 posters
YazarMesaj
mertt-
Admin
Admin
mertt-

Erkek Mesaj Sayısı : 189

Atanın cevap vermediği tek insan..? Empty
MesajKonu: Atanın cevap vermediği tek insan..?   Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 10:48 pm

Tarihimiz sayısız savaşlarla doludur. Biz bu savaşlardan baş kaldırıp ne memleketi imar edebilmiş, ne de kendimiz refaha kavuşmuşuzdur. Bunun sebebi, bizim suçumuz olduğu kadar düşmanlarımızın da suçudur. Çünkü başta Ruslar olmak üzere düşmanlarımız hep şöyle düşünürlerdi:
-Türklere rahat vermemeli ki, başka sahalarda ilerleyemesinler...
Bunun için de sık sık başımıza belalar çıkarırlar, savaşlar açarlar, Balkan milletlerini “İstiklal” diye kışkırtırlardı.
Biz böyle durmadan savaşırken de o zamanlar askere alınmayan gayri müslimler zenginleşirlerdi.
Onların neden zengin, bizim neden fakir kaldığımızı bir köylü, Atatürk’e verdiği kısa bir cevap ile çok güzel açıklamıştır.
Atatürk, Mersin’e yaptığı seyahatlerden birinde, şehirde gördüğü büyük binaları işaret ederek sormuş:
-Bu köşk kimin?

-Kirkor’un...
-Ya şu koca bina?
-Yargo’nun...
-Ya şu?
-Salomon’un...
Atatürk biraz sinirlenerek sormuş:
-Onlar bu binaları yaparken ya siz nerede idiniz? Toplananların arkalarında bir köylünün sesi duyulur:
-Biz mi nerede idik? Biz Yemen’de, Tuna Boyları’nda, Balkanlar’da, Arnavutluk Dağlarında, Kafkaslar’da, Çanakkale’de, Sakarya’da savaşıyorduk paşam...
Atatürk bu anısını naklederken:
-Hayatımda cevap veremediğim tek insan bu ak sakallı ihtiyar olmuştur, der dururdu..
http://www.paylastikca.sudanforums.net
Yönetici
Admin
Admin
Yönetici

Erkek Mesaj Sayısı : 920

MesajKonu: Geri: Atanın cevap vermediği tek insan..?   Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimeÇarş. Şub. 25, 2009 6:56 pm

söylenecek birsey yok gercekten ne söyleyebilirsin bu vatan kolay kazanılmadı... güzel bi paylasım mert sağol
http://www.paylastikca.sudanforums.net
flash

flash

Erkek Mesaj Sayısı : 198

MesajKonu: Geri: Atanın cevap vermediği tek insan..?   Atanın cevap vermediği tek insan..? Icon_minitimePerş. Mart 12, 2009 10:19 pm

cok güzel bi hatıra duygulanmamak elde degil..
18 mart canakkale zaferi de yaklasıyor... Atamız şehitlerimize sonsuz minnettarız

Atanın cevap vermediği tek insan..?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» 10. Yıl Nutku (Atanın Sesinden)