Paylaştıkça Güzeldir
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Paylaştıkça Güzeldir

Sitemiz https://paylastikca.sudanforums.net adıyla şiir, anı, hikaye, makale, resim, video, şarkı, haber, sevdiğiniz sanatçılar hakkında paylasım sitesi olarak yenilenmiştir. Yeni adresimiz https://paylastikca.sudanforums.net

AnasayfaKapıLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
En son konular
» 24 Kasım ögretmenler günü
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimePtsi Kas. 23, 2009 11:33 pm tarafından Yönetici

» Birazda gülelim :)) Tüketici Hakları
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 12:10 am tarafından Yönetici

» HAYATA BAKIS.........
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 10:58 pm tarafından Yönetici

» KARADENİZLİ BİR BABANIN OĞLUNA YAZDIĞI MEKTUPTAN
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 10:52 pm tarafından Yönetici

» Papatyanın hikayesi
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 10:46 pm tarafından Yönetici

» Üstteki Üye Hakkında Yorum Yap !
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 8:27 pm tarafından Yönetici

» Alttaki Üyeyi Bilin !
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 4:46 pm tarafından Yönetici

» hangi şarkısı
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 4:45 pm tarafından Yönetici

» Saat Kaç?
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimeC.tesi Mart 14, 2009 4:45 pm tarafından Yönetici

» Petek Dinçöz Fanlarının Sohbet Yeri!

Sİtemize Hoşgeldiniz

Sitemizden Duyurular

.....Eurovisionda Hadiseye Tam Destek!...
 Hoşgeldin; Misafir

Toplam 0 Mesajın Var.

Kayıt Tarihin:

Son Ziyaretiniz:

5695 Gündür yayındayız
419 Konumuz var
2697 Mesaj gönderildi
129 Kullanıcımız Var
Son Üyemiz : https://paylastikca.sudanforums.net/u129
FlAsH * fLaSh * CaN
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimePtsi Ara. 22, 2008 8:50 pm tarafından flash
hi..affraid
My name is Flash Can
I am from Ankara
I love you Tuğba Ekinci

[ Okuma komple ]
Yorum: 4
sLm mıLedd :D
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimeC.tesi Ara. 13, 2008 11:15 pm tarafından *BeTüL*
sLm ark. ben betül siteye yeni üye oLdum site sprmşş emeği geçen herkeze tşk.

Yorum: 5
Merhaba
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 2:37 pm tarafından SeDeF
ben sedef site güzelmiş........ Smile Smile

Yorum: 4
BY TITO
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimePaz Ekim 26, 2008 1:50 am tarafından By tito
SLM ARKADŞLAR BEN BY TITO ANGARALIYIM
BURADAKI TUM ARKADAŞLRLA TANISMAK ISTERIM.
BİYOMANN …

[ Okuma komple ]
Yorum: 12
Slmmmm
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimeC.tesi Kas. 29, 2008 11:48 pm tarafından senay
bende bugün üye oldum... siteyide çok beyendim emeyi geçen arkadaşlara sonsuz teşekürler

Yorum: 6
Pelin
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimeSalı Ekim 28, 2008 5:51 pm tarafından Pelin
Selam ben pelin 16 Yaşımdayım ist.da yaşyorum!stie güzel olmuş eklinize sağlık

Yorum: 6
BİYOMANN Onur
Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimeÇarş. Ekim 15, 2008 10:56 pm tarafından Yönetici
slm

ooo kankam buralardaymış..

Yorum: 17

Komik bir Ticaret İtirafı :)

YazarMesaj
Yönetici
Admin
Admin
Yönetici

Erkek Mesaj Sayısı : 920

Komik bir Ticaret İtirafı :) Empty
MesajKonu: Komik bir Ticaret İtirafı :)   Komik bir Ticaret İtirafı :) Icon_minitimeCuma Ara. 26, 2008 10:42 pm

Sisli'deki bir dürümcünün reklam brosüründen harfi harfine aktarilmistir.

Diyet, perhiz, rejim gibi faaliyetler hedefte Türk delikanlilarinin ve genelde de Türk milletinin devamini engellemek için dis mihraklar tarafindan gündeme getirilmis suurlu bir düzmecedir.

Gaye, eskiden bir koyunu, bir oturusta götüren dev gibi babayigit atalarimizi ve tarlada dogum yaptiktan sonra bebegini kundaklayip, el de orak tarlada çalismaya devam eden Türk kadinlarini; kalori hesaplayan, hapsirinca yataga giren, fitness ve aerobik yapan çitkirildim tiplere dönüstürmek ve büyük Türk irkini Çinliler, Japonlar gibi siska, zayif ve sagliksiz bir irk haline getirmektir.

Icabi halinde 240 kiloluk top mermisini tek basina namluya süren bir babayigidin, kalori hesaplayan, yogurtlu kebabi reddeden bir züppe haline getirilmesinden daha büyük bir soykirim olabilir mi?

Iç yaginin, kuyruk yaglarinin, anamizin Vita yaginin kolestrol yaptigi palavradir.
Kolestrol, kebaplari yedikten sonra iki sise soda içerek ayarlanabilecek bir gaz durumudur.
Sakin bu oyuna düsmeyin.

Feminizm, kadin haklari, çevre suuru ve esitlik adi altinda Türk kizlarinin akillari çelinerek, yemek yapmayi bilmeyen, bizim istikbalimiz olan yavrularini, abuk subuk yiyeceklerle yetistirecek, damak zevki gelismemis, sunta kilikli diyet bisküvilerini yiyecek sanan bir hale getirmislerdir.

Ayrica kör olasi dis mihraklar, bu kizlarimiza kebap, sogan, çig köfte vb. Lezzetleri yiyen, bardak bardak salgam suyu içen yigitlerimize hanzo-kiro gibi sifatlar takmayi ögretmislerdir.

Ayrica son yillarda moda gibi gösterilmeye çalisilan Çin mutfagi diye birsey yoktur. Bu sözde mutfak, acaip zerzevat ile acaip mahlukatin, wog adi verilen bir tencerede yari pismis yari çig olarak hazirlanip insanlara eziyet olsun diye sopalarla yenmesinden ibaret bir hokkabazliktir.

Sakin kanmayin, sakin yemeyin.
Helal degildir!!
Unutmayin su uyur, düsman uyumaz
http://www.paylastikca.sudanforums.net

Komik bir Ticaret İtirafı :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Atatürk'ün komik bir yazısı